Олімпійський відбір. Груповий етап

Польща – Україна – 2:3 (по булітах) (1:0, 1:1, 0:1, 0:0 ОТ, 0:1)

Шайби: 07:15 Фражко (Пасіут) – 1:0, 22:22 Бородай (Гребеник, Коренчук) – 1:1, 33:45 Колуж (Дзюбінськи) – 2:1, 43:43 Ратушний (Коренчук, Чолач) – 2:2

У другому турі "синьо-жовті" зустрічалися з лідером групи Польщею. Обидві команди виграли перші матчі: Україна розбила Південну Корею (4:0), а Польща – Естонію (4:0). Проте за додатковим показником сіяності "Кадра" випереджала нашу команду в турнірній таблиці.

Суперники не змогли визначити сильнішого за підсумком 3-х періодів. Україна пропустила одну шайбу в першому відрізку та не могла щось протиставити полякам. У другому періоді збірні обмінялися шайбами, але "синьо-жовті" поступово перехоплювали ініціативу й зрештою зрівняли у третій 20-хвилинці. В овертаймі 3 на 3 голів не було. Матч перейшов до серії булітів, де наша команда вирвала перемогу.

У завершальному турі поляки зіграють з Південною Кореєю, а підопічні Дмитра Христича – з Естонією (11 лютого). Перемога гарантуватиме збірній України прохід в наступний етап.