Чемпіонат світу 2023. Фінал

Канада – Німеччина – 5:2 (1:1, 1:1, 3:0)

Дорогою до вирішальної гри Канада розібралась з латвійцями, а Німеччина була сильнішою від збірної США. Суперники провели дуже переконливу кампанію та ні в чому не поступались один одному, тому результат фінального поєдинку чемпіонату світу 2023 року вирішився в останньому періоді.

Два перших відрізки протистояння відбувались за дзеркальним сценарієм: за доволі рівної гри німці двічі виходили вперед, а канадці двічі відновлювали паритет. Переломним моментом поєдинку стала шайба на старті третього періоду від Бле. Згодом "кленові" ще два рази засмучували суперників та зустріли фінальну сирену з чемпіонським рахунком 5:2.

Таким чином збірна Канади встановила новий світовий рекорд за кількістю перемог на ЧС – 28 разів. До слова, срібло міжнародної першості стало дебютним для Німеччини. Нагадаємо, бронзові медалі завоювала збірна Латвії.