Чемпіонат світу з хокею. Груповий етап. 4-й тур

Україна – Болгарія – 10:3 (3:0, 3:2, 4:1)

У четвертому турі "синьо-жовті" зійшлися у хокейній дуелі з представницями Болгарії. У попередніх дуелях українки не залишили шансів Румунії (4:0) та Угорщині (5:0), але прикро поступилися Гонконгу (1:2).

У матчі проти Болгарії збірна України здобула комфортний гандикап вже у першому періоді, закинувши три шайби. Елізабет Аліпа оформила дубль, а Дарина Циміренко закріпила перевагу нашої команди – 3:0. У другому відтинку гри "синьо-жовті" знову тричі забила, однак цього разу втримати ворота "сухими" не вдалося. Збірна Болгарії закинула дві шайби.

Найрезультативнішим для українок став завершальний період. Наші землячки розписалися у воротах суперниць чотири рази, опонентки відповіли тільки одним голом. 10:3 – впевнена перемога "синьо-жовтих". Це поки що найрезультативніша звитяга нашої команди на чемпіонаті світу.

Зараз українки тимчасово очолили свою групу. В останньому турі ЧС вони зустрінуться з Литвою. Поєдинок відбудеться у неділю, 9 квітня.