Швеція – Канада – 3:4 (от)

Німеччина – Чехія – 1:4

Фінляндія – Словаччина – 4:2

Швейцарія – США – 0:3

Перед початком третього періоду канадці поступалися збірній Швеції 0:3. Відіграти одну шайбу "кленовим листкам" вдалося досить швидко, та всього за дві хвилини до фінальної сирени вони все ще програвали 1:3.

Проте цієї дрібки часу вистачило винахідникам хокею, аби врятуватися. Канадці зрівняли рахунок, а згодом і вирвали перемогу в овертаймі.

"Кленові листки" сьомий раз поспіль зіграють у півфіналі чемпіонату світу. Унікальності їхньому досягненню додає той факт, що вже четвертий раз поспіль на стадії чвертьфіналу канадці долають суперників саме в овертаймі.

За право зіграти у фіналі Канада посперечається з чехами, які переконливо здолали Німеччину.

Іншу півфінальну пару склали Фінляндія та США, що перемогли словаків та швейцарців відповідно.