3 – Шарль Леклер (Феррарі)

4 – Льюїс Хемілтон (Мерседес)

5 – Карлос Сайнс (Феррарі)

6 – Серхіо Перес (Ред Булл)

Напередодні Макс Ферстаппен виграв поул, а пілоти Феррарі Шарль Леклер та Карлос Сайнс розділили 2 та 3 місця відповідно. У вирішальній гонці чинний чемпіон впевнено утримував лідерство, ненадовго поступився 1-м місцем Льюїсу Хемілтону на фінальних колах, однак вже незабаром знову вирвався на першу позицію.

Натомість пілоти Феррарі втратили можливість оформити подвійний подіум. Джордж Рассел з Мерседеса посів 2 місце, а Шарль Леклер замкнув трійку лідерів. Хемілтон протягом гонки йшов 2-м, втім у фінальному відрізку опустився на 4 позицію.

Після 15 етапів Формули-1 в особистому заліку лідирує Макс Ферстаппен, який набрав 310 очок. Слідом йдуть Серхіо Перес та Шарль Леклер – в обох по 201 балу.

Ред Булл з 511 очками посідає перше місце у Кубку конструкторів. Найближчі переслідувачі – Феррарі (376) та Мерседес (346).