"Важко було ухвалити рішення про завершення кар'єри, мені потрібен був час для роздумів. Наприкінці сезону я подумаю про те, чим займатимуся далі. Безперечно, як батько хочу проводити більше часу з сім'єю.

Але я хотів би не попрощатися, а подякувати кожному з вас, і не в останню чергу вболівальникам, без підтримки яких Формула-1 не могла б існувати", – сказав Феттель на своїй сторінці в Instagram.

Нагадаємо, Себастьян Феттель дебютував у Формулі-1 за команду БМВ-Заубер у 2006 році. Він також виступав за стайні Торо Россо, Ред Булл, Феррарі та Астон Мартін. В активі легендарного німецького пілота 4 чемпіонських титули Ф-1, 53 перемоги, 57 поулів та 122 подіуми. Його контракт з Астон Мартін завершується наприкінці цього сезону.

Феттель став першим гонщиком, який відмовився брати участь у Гран-прі росії через повномасштабний напад країни-терориста на Україну. Себастьян у поточному сезоні виступає в шоломі, який розфарбований у кольори українського прапора та містить рядки з легендарної пісні Джона Леннона "Imagine".