Ліга чемпіонів. Основний раунд. Група 1.

ХІТ – Андерлехт – 2:8

Голи: Мельник, 8, Жук, 15 – Грелло, 1, 23, Ранжел, 7, 29, 35, Кайнан, 7, 15, 26

Кияни стартували в основному раунді футзальної Ліги чемпіонів. Першим суперником команди Олега Лук'яненка став бельгійський Андерлехт.

Грелло відкрив лік голам на самісінькому початку зустрічі, перегравши Сухова з другої спроби. Згодом Ранжел та Кайнан протягом хвилини зробили рахунок 3:1 на користь бельгійців. Перший гол ХІТа оформив Мельник, пробивши здалеку після передачі Сірого з кутового. На 15-й хвилині голами обмінялися Жук та Кайнан. До кінця першого тайму Андерлехт встиг заробити аж 3 фоли.

У другому таймі бельгійці продовжили грати грубо, швидко сфоливши тричі. Воріт киян вони теж не шкодували: Кайнан оформив хет-трик, а Грелло – дубль. Кияни володіли м'ячем, але врятувати ситуацію не змогли: до завершення зустрічі хет-триком відзначився і Ранжел, встановивши остаточний рахунок поєдинку – 8:2. ХІТ лише записав у свій пасив фол.