Чемпіонат світу з футзалу. 1/8 фіналу

Іспанія – Венесуела – 1:2

Голи: Гомес Р., 24 – Вільялобос, 13, Карреньйо, 39

Перед стартом поєдинку Іспанію вважали безперечним фаворитом та очікували зливи голів. Однак Венесуела несподівано завдала піренейцям чимало клопотів. На 13-й хвилині південноамериканська команда вирвалася вперед завдяки дивовижному голу свого воротаря Вільялобоса.

На перерву так і пішли за мінімальної переваги Венесуели. Однак одразу на стартІ другого тайму збірна Іспанії відновила паритет – відзначився Гомес. пРОТЕ південноамериканська команда боролася до кінця і на передостанній хвилині сенсаційно вигризла перемогу – 2:1. Венесуела виривається у чвертьфінал чемпіонату світу. Там вона зустрінеться з Україною, яка напередодні здолала Нідерланди з рахунком 3:1.

Третьою чвертьфіналісткою є Бразилія. А останню путівку розгірають між собою Парагвай і Афганістан.