Кияни пропустили вже на першій хвилині зустрічі, і до перерви рахунок залишався незмінним. Відновити паритет українській команді вдалося лише на 37-й хвилині – відзначився Олександр Педяш. А далі ХІТ видав епічну кінцівку.

Педяш за хвилину забив вдруге, і вивів столичний клуб вперед. А воротар ХІТА Олександр Сухов оформив дубль лише за 25 секунд і встановив остаточний рахунок у матчі – 4:1. До слова, Асоціація футзалу України назвала його найкращим голкіпером Екстра-ліги минулого сезону.

У попередньому турі кияни розписали нічию зі Спортінгом. Відтак набрані 4 очки дозволили ХІТу достроково вийти в еліт-раунд Ліги чемпіонів. У суботу, 28 жовтня на нього чекає гра з казахстанським Аятом, однак для українського клубу вона вже не має турнірного значення.