ЧС-2024. Основний раунд кваліфікації. 11-та група

Нідерланди – Україна – 1:1

Голи: Букарі, 20 – Шотурма, 10

Поєдинок між "синьо-жовтими" та "ораньє" не мав принципового турнірного значення. Ще раніше Нідерланди втратили очки з Косово, а разом з ними й шанси очолити групу.

Доля матчу визначилась ще у першій половині. На 10-й хвилині поєдинку Петро Шотурма відкрив рахунок, відгукнувшись на передачу Віталія Радевича. До свистка на перерву господарі зрівняли з пенальті – Аюб Букарі записав гол у свій актив. У другому таймі командам так і не вдалося визначити сильнішого – 1:1.

Додамо, збірна України виграла групу (10 очок), не зазнавши жодної поразки у 4 матчах, та крокує до еліт-раунду кваліфікації.

В наступний етап пробились загалом 20 команд. Серед них переможці груп – Іспанія, Грузія, Вірменія, Португалія, Казахстан, Польща, Хорватія, Румунія, Франція, Італія, Україна, Словаччина. А також найкращі другі місця – Азербайджан, Фінляндія, Сербія, Словенія.