"Синьо-жовті" протистоятимуть чинним чемпіонам континенту та світу португальцям. Підопічні Олександра Косенка у першому матчі на турнірі несподівано поступилися господарям 2:3. Проте, згодом розбили сербів 6:1.

Тож зараз в українців та нідерландців по 3 очки, у португальців – 6, у сербів – 0.

Перемога над головними фаворитами змагань забезпечить Україні вихід у чвертьфінал. У іншому разі доведеться сподіватися на те, що Нідерланди програють Сербії.

Якщо з рівною кількістю балів груповий етап завершать лише українці та нідерландці, то далі підуть господарі завдяки перемозі в очній зустрічі.

Проте, якщо Україна, Сербія та Нідерланди матимуть однакову кількість пунктів (тобто серби виграють останній матч), то визначальним фактором стане різниця голів у матчах цих трьох команд між собою. Тоді перемога над балканцями 6:1, найімовірніше, дозволить вийти у чвертьфінал саме "синьо-жовтим".

Вирішальні матчі групового етапу розпочнуться о 21:30. Поєдинок Україна – Португалія в прямому ефірі покаже UA Перший.