ЧС-2024. Кваліфікація

Україна – Нідерланди – 3:2

Голи: Шотурма, 6, Корсун, 10, 40, Абакшин, 12 – Бузамбу, 14, 14

У матчі проти Нідерландів "синьо-жовті" мали додаткову мотивацію – "помаранчеві" сенсаційно переграли українців (3:2) на недавньому чемпіонаті Європи. Бажання реваншуватися підопічні Олександра Косенка продемонстрували дуже яскраво. Вже до 12-ї хвилини збірна України повела 3:0.

Це, утім, ледь не зіграло з нашою командою злий жарт. Втративши концентрацію, українці двічі пропустили від Бузамбу впродовж однієї хвилини. Наприкінці матчу Нідерланди мали кілька хороших нагод зрівняти рахунок, але натомість пропустили у порожні ворота на останніх секундах.

Україна з шістьома очками впевнено лідирує у групі, де грає ще команда Косово. Саме з нею "синьо-жовті" зіграють наступний матч 8 листопада. Путівку у наступний раунд відбору отримають дві найкращі команди з тріо.