Футзал, Євро-2022, U-19, півфінал

Португалія – Україна – 4:1

Голи: Сантуш, 3, Велью, 15, Сімау, 22, Кутчі, 31 – Скибчик, 33

Наша збірна якісно провела груповий етап і навіть розписала нічию з грізними іспанцями. Втім, перший півфінал в історії вийшов болючим.

Вже на 3-й хвилині Діогу Сантуш зіграв на добиванні і змусив капітулювати Миколу Гуйвана. Надалі наш кіпер багато разів перешкоджав ударам португальців, витримавши майже до перерви. Фатальним виявилось рішення зіграти з 5 польовими. Кіпер португальців Велью зафіксував кволий удар і сам вліпив у сітку воріт України.

Сценарій другого тайму виявився схожим. Пропущений гол в дебюті та ще одна авантюра. Цього разу вже сам Гуйван вилетів зі своїх володінь, не зміг перехопити м'яч і залишив супернику порожні ворота. Лише за рахунку 4:0 португальці розслабились та дозволили нашим хлопцям оформити гол престижу – Скибчик скористався зручною передачею Сметаненка.

Збірна України завершила виступ на стадії півфіналу, але загалом результат дуже позитивний. Другого фіналіста визначать Польща та господарі турніру іспанці, які зіграють о 22:00.