Олександр Зінченко продовжив невтішну тенденцію і цей поєдинок розпочав на лаві запасних Арсенала. На поле у тому матчі українець так і не вийшов.

"Каноніри" вийшли вперед на 9-й хвилині. Після закидання Вайта Сака у межах штрафного спіймав на протиході Робертсона і відправив м'яч у ближній кут. Однак відповідь мерсисайдців не забарилася: Александер-Арнольд подав з кутового на ближню стійку, Луїс Діас скинув на Вайта, той відпасував на ван Дейка, а Вірджил встановив рахунок 1:1.

Однак на перерву команди пішли таки за переваги лондонського клубу завдяки голу Меріно. На 81-й хвилині підопічні Мікеля Артети втратили перемогу, пропустивши від Мохамеда Салаха.

Тепер Ліверпуль з 22 очками посідає друге місце в АПЛ, Арсенал з 18 пунктами розташувався на третьому щаблі. Лідирує Манчестер Сіті (23 залікові бали).