Голи: Арнаутовіч, 8, 49 (п), Лінгарт, 58, Пош, 62, Грегоріч, 71 – Сьорлот, 39

Гол: Бакасетас, 48, Манталос, 90+2

Ліга С

Фарерські острови – Латвія – 1:1

Голи: Серенсен, 40 – Сітс, 69

Австрія у домашньому матчі безжально пошматувала Норвегію. Австрії знадобилося лише 8 хвилин, щоб вийти вперед – рахунок відкрив капітан. Баумгартнер на підступах до штрафного знайшов пасом Арнаутовіча, а нападник Інтера прибрав на прийомі оборонця та влучно розрядив гармату.

Двічі відновити паритет у першому таймі міг Холанд: одного разу бомбардир скандинавів поцілив у стійку, а наступного пробив повз ворота. Однак на перерву команди таки пішли за рівного рахунку. Норвежці вдало реалізували штрафний удар: Ріерсон подав, а Сьорлот замкнув – 1:1.

На старті другого тайму Австрія знову вийшла вперед. Ганче-Ольсон "привіз" пенальті у ворота скандинавів, грубо знісши суперника в карній зоні – арбітр Богнар вказав на 11-метрову позначку. Вирок чітко виконав Арнаутовіч, оформивши дубль.

Невдовзі підопічні Ральфа Рангніка зробили свою перевагу комфортнішою. Шмід навісив, а Лінгарт замкнув головою – 3:1. Ще через кілька хвилин Австрія відірвалася ще більше: Забітцер подав на дальню стійку, а Пош головою переправив м'яч у сітку.

Але на цьому господарі не припинили побиття скандинавів – Грегоріч довів рахунок до 5:1.

Після цієї феєричної перемоги збірна Австрії вже ж залишається на другій сходинці у своїй групі (7 очок). Норвегія лідирує з такою самою кількістю залікових балів, випереджаючи кривдників за додатковими показниками.

У паралельному матчі Греція вдома обіграла Ірландію. Рахунок на старті другого тайму відкрив півзахисник Панатінаїкоса Бакасетас, а у компенсований час подвоїв хавбек АЕКа Манталос.

У ще одному поєдинку Фарерські острови відібрали очки у Латвії– 1:1.