Sofascore та Whoscored найкращим гравцем матчу у складі збірної України визнали Михайла Мудрика. Обидва портали оцінили гру вінгера у 8,3 бала. Нагадаємо, Мудрик забив єдиний гол у матчі на 35-й хвилині. У підсумку цей гол допоміг Україні здобути першу перемогу в Лізі націй 2024/25.

23-річний Мудрик відіграв 86 хвилин. За час свого перебування на полі Михайло встиг тричі вдарити по воротах, зробив 48 дотиків до м’яча, віддав 18 точних передач з 25, провів 1 вдалий дриблінг, 12 разів втратив м’яч, заробив 4 фоли, заблокував 1 удар та провів 3 відбори.

До слова, Мудрик став Левом матчу за версією українських вболівальників.

Найгіршим гравцем у складі збірної України став Артем Довбик, який отримав 6,3 бали від Sofascore і 6,2 від Whoscored. Нападник провів на полі 75 хвилин і за цей час одного разу вдарив повз ворота, заблокував один удар, 32 рази доторкнувся до м'яча, віддав 7 точних пасів з 12, виграв 1 повітряну дуель, 17 разів втратив м'яч та заробив 1 фол.

У наступному матчі "синьо-жовті" спробують взяти реванш у збірної Чехії. Матч відбудеться у понеділок, 14 жовтня. Стартовий свисток пролунає о 21:45 за київським часом.