Нагадаємо, каталонці поступилися французькому клубу з рахунком 1:2. "Блаугранас" майже весь поєдинок відіграли у меншості – на 10-й хвилині арбітр Ліндгут вилучив Еріка Гарсію за фол останньої надії. До слова, для Барселони це найшвидше вилучення в історії її виступів у ЛЧ.

"Ми старалися протягом усього матчу. Однак ми маємо визнати, що Монако заслужив на перемогу. Тепер нам потрібно відновитися і повернутися сильнішими. У нас є ще сім шансів. Ми повинні прийняти цю поразку.

Вилучення через 10 хвилин після початку матчу повністю змінило наш план гри. Такі речі трапляються, ми повинні їх прийняти, але ми достатньо сильні, щоб відігратися у Лізі чемпіонів. Це точно.

Я впевнений, що з поверненням травмованих гравців Барселона стане сильнішою командою", – наводить слова Фліка Вarcacentre.