Юнацька Ліга УЄФА. Перший тур

Болонья U-19 – Шахтар U-19 – 3:4

Голи: Ебоне, 27 (п), Де Лука, 50, Менегаццо, 57 – Цуканов, 10, 72, Ломага, 37, Цуканов, Трифаненко, 90

Нагадаємо, напередодні дорослі склади команду розписали "суху" нічию у першому турі Ліги чемпіонів. А от юнацькі колективи встигли зіграти лише 8 хвилин. Після цього арбітр забрав команди з поля через шалену зливу.

Рахунок у матчі-дограванні відкрили "гірники" вже у дебюті – відзначився зірка юних "гірників" Віктор Цуканов. На екваторі першого тайму статус-кво відновив Томмазо Ебоне, реалізувавши пенальті. Однак на перерву таки пішли за переваги Шахтаря – "гірників" вивів уперед Олександр Ломага.

По перерві колективи додали ще більше інтриги у футбольний трилер. Спершу Болонья двічі забила "помаранчево-чорним" та вирвалася вперед – 3:2. Однак на 72-й хвилині Цуканов оформив дубль та відновив паритет – 3:3.

Кінцівка поєдинку теж видалася ефектною – на останній хвилині основного часу Богдан Трифаненко вигриз перемогу для Шахтаря. "Гірники" везуть додому три очки.