Українська Прем'єр-ліга, 6-й тур

Ворскла – Рух – 0:0

Вилучення: Скляр, 38

Ворскла стартувала у сезоні з розгромної поразки від Шахтаря (0:5). Та після цього полтавці не програвали. Рух теж тричі виходив переможцем у стартових поєдинках, не впоравшись лише з ЛНЗ (1:3).

Перший тайм виявився зовсім нудним. Скляр всередині тайму нахапався жовтих карток і у підсумку покинув поле на 38-й хвилині – рефері не пробачив жорсткий підкат півзахисника. Єдиний момент, який можна пригадати, створила Ворскла в компенсований час: Мʼякушко отримав м'яч від Ієде, але Кане завадив партнеру пробити. Челядін спробував підхопити, втім, Підгурський завадив.

По перерві Рух почав мінімально контролювати гру, але нічого небезпечного не демонстрував. Львів'яни намагалися виконувати дальні удари, але перспективними їх назвати складно.

Зустріч завершилася "сухою" нічиєю. Рух розташувався на 3-му місці турнірної таблиці УПЛ (10 балів), а Ворскла опинилася на 9-му (8 очок).