Чемпіонат Португалії. П'ятий тур

Бенфіка – Санта-Клара – 4:1

Голи: Актюрколглу, 27, Флорентіну, 34, Сілва, 47, Ді Марія, 58 – Лопес, 1

З приходом нового наставника Бенфіки – Бруну Лаже – Анатолій Трубін зберіг місце у воротах лісабонців. Однак дебют португальського фахівця спершу склався дуже невдало.

Отаменді обрізався у своєму штрафному і дозволив нападнику Вінісіусу Лопесу вийти віч-на-віч з Трубіним. Форвард Санта-Клари скористався блискучою нагодою – 1:0. Бенфіка пропускає вже на 22-й секунді.

Втім, до перерви "орли" змогли виправити ситуацію – за лісабонців забили Актюркоглу і Флорентіну. Відтак стартовий тайм завершився на користь команди українця – 2:1.

Одразу по перерві Бенфіка наростила перевагу завдяки голу Антоніу Сілви. А на 58-й Анхель Ді Марія поставив переконливу крапку – 4:1.

Трубін упродовж поєдинку виконав 1 сейв, 24 рази доторкнувся м'яча, віддав 17 з 18 точних пасів (94%). Від статистичного порталу Sofa Score отримав 6,6 бала – найнижчу оцінку в команді.

Після цієї перемоги "орли" мають 10 очок в активі та посідають третє місце в турнірній таблиці чемпіонату Португалії.