Товариський матч

Швейцарія (U-18/19) – Україна (U-18/19) — 2:1 (2:0)

Голи: Дербасі, 33, Шрайбер, 38 – Видиш, 71

Нереалізований пенальті: Джемалія, 43 (Швейцарія)

У першій 45-хвилинці господарі поля змогли забити два м'ячі та не реалізували пенальті. Переламати гру на свою користь українські команді не вдалося, лише на екваторі дрогого тайму Руслан Видиш відквитав один гол, відправивши м'яч у порожні ворота. Підопічні Дмитра Михайленка програли з рахунком 1:2.

Зазначимо, що збірна України проводить навчально-тренувальний збір у передмісті Цюріха – Регенсдорфі. Перший товариський матч між Швейцарією U-19 та Україною U-19 завершився внічию (2:2).

Нагадаємо, збірна України U-19 (футболісти не старші 2006 року народження) у кваліфікації Євро-2025 гратиме у групі 1 разом із Нідерландами, Словенією та Казахстаном. Матчі відбудутьсяз 13 по 19 листопада. До еліт-раунду відбору вийдуть по дві перші збірні кожної групи кваліфікаційного раунду й найкраща третя. Разом із Португалією навесні 2025 року в семи групах вони змагатимуться за сім путівок до фінального турніру. Румунія як господар таку отримала автоматично.