Кваліфікація ЧС-2026. Сьомий тур

Аргентина – Чилі – 3:0

Голи: Мак Аллістер, 48, Альварес, 84, Дибала, 90+1

Лідер "альбіселесте" Ліонель Мессі не міг допомогти своїй збірній – він досі відновлюється після травми. Але й без нього Аргентина розтрощила Чилі.

Перший тайм минув без голів, а от у другому чинні чемпіони світу наколотили у ворота суперників три "сухі" голи. Лік забитим голам одразу по перерві відкрив Мак Аллістер, Хуліан Альварес оформив асист.

Наприкінці матчі Альварес записав у свій актив ще й гол. А вже у компенсований час одноклубник Артема Довбика – Пауло Дибала – поставив переконливу крапку у цьому протистоянні – 3:0.

Таким чином Аргентина виграла шостий поєдинок відбору поспіль і набрала 18 залікових балів. На другому місці перебуває Уругвай з 13 очками. Чилі йде на дев'ятій позиції з п'ятьма пунктами.