Серія А. Третій тур

Ювентус – Рома – 0:0

Український форвард Роми Артем Довбик вийшов у стартовому складі "вовків". У першому таймі команди не потішили глядачів, продемонструвавши дуже прісний футбол.

Колективи завдали лише по одному удару в площину воріт. Туринці награли на 0,16 очікуваних голів, xG римлян склав 0,37. Довбик, до слова, м'яча торкнувся лише 10 разів.

Найнебезпечнішим моментом у стартовому таймі став удар Влаховіча з близької відстані, який парирував Свілар. Відтак на перерву колективи пішли з логічними нулями на табло.

У другому таймі команди взагалі не завдали жодного удару в площину воріт, хоча активніше діяв Ювентус – 0:0 у підсумку.

Довбик відіграв 82 хвилини. Український нападник торкнувся 13 разів, віддав 6 з 8 точних пасів (75%), виграв 4 єдиноборства і 1 повітряну дуель, двічі солив і стільки ж разів порушили правила на ньому. Від статистичного порталу Sofa Score Артем отримав оцінку 6,7 бала.

Відтак після трьох турів у активі підопічних Даніеле Де Россі лише два очки. Ювентус заробив 7 пунктів.