Ла Ліга, 4-й тур

Атлетік – Атлетіко – 0:1

Гол: Корреа, 90+3

На старті сезону Атлетіко вже двічі розписував мирові – вони розходилися нічиєю з Вільяреалом (2:2) та Еспаньйолом (0:0). Поєдинок з Атлетіком ледь не приніс мадридцям і третій нічийний матч.

У першому таймі командам не вдалося створити дійсно гострих моментів. Гравці Атлетіка лише нахапалися жовтих карток. По перерві гол вдалося оформити Ніко Вільямсу. Втім, рефері після перегляду VAR зафіксував офсайд.

Клубам довго не вдавалося забити – заміни тренерів не працювали і моментами також не вражали. Все йшло до того, що зустріч завершиться сухою нічиєю, втім у компенсований час Корреа приніс перемогу своїй команді, відгукнувшись на дотепну передачу Серлота.

У підсумку Атлетіко опинився на другому місці Ла Ліги з 8-ма балами в активі. Попереду мадридців Барселона (12 очок).