Бундесліга, 2-й тур

Байєр РБ Лейпциг – 2:3

Голи: Фрімпонг, 39, Грімальдо, 45 – Кампль, 53, Опенда, 57, 80

У стартовому поєдинку сезону Байєр зумів здолати Борусію з рахунком 3:2. Втім, уже в другому матчі леверкузенці зазнали поразки від РБ Лейпциг.

У першому таймі гості залишилися без опіки тренера – емоційний Марко Розе протягом двох хвилин заробив дві жовтих і покинув поле. Господарі після цього відвантажили два м'ячі у ворота суперників – спочатку відзначився Фрімпонг, а згодом перевагу подвоїв Грімальдо. Ці голи виявилися єдиними у виконаннні Баєра.

На сьомій компенсованій до першого тайму хвилині Кампль відквитав м'яч. Одразу ж по перерві відзначився і Люкеба, та його гол скасували через офсайд. Господарі забрали м'яч під свій контроль, але Опенді вистачило нагод, щоб оформити дубль. У підсумку перемогу з камбеком здобув РБ Лейпциг.

"Бики" очолили Бундес лігу з 6-ма балами в активі, а от Байєр опинився на 9-му місці (3 очки).