Нагадаємо, у першому матчі криворізький клуб поступився Бетісу з рахунком 0:2, а у другому зазнав нищівного розгрому за три хвилини – 0:3. Відтак підопічні Юрія Вернидуба попрощалися з єврокубками у цьому сезоні.

"До пропущеного голу Кривбас виглядав дуже непогано. Ми давали бій Бетісу, намагались пресингувати. Ми мали класний момент, щоб забити, але не реалізували. Потім пропустили у власні ворота, а потім одразу ще, і це десь вплинуло на нас психологічно. Після чого гра в першому таймі була закінчена.

Чи атмосфера чужого стадіону тиснула на Кривбас? Не думаю. Для кожного гравця це свято, така атмосфера. Навпаки, вона тільки мотивувала демонструвати хороший футбол. Це безцінний досвід. Він піде нам на користь в УПЛ. Високий рівень єврокубків – велика школа для нашої команди", – цитує Кожушка офіційний сайт Кривбаса.