Рух – Зоря – 3:0

Голи: Карабін, 17, Руніч, 49, Краснопір, 60

Незабитий пенальті: Притула (Р), 14

Вилучення: Клайвер (Р), 90+1

Зоря після перемог у перших двох турах починає гальмувати. Тиждень тому – поразка від Олександрії, і от зараз – розгром від Руха.

І проблема не лише у великій поразці луганців, неозброєним оком видно явний спад у їхній грі. Проти львів'ян команда виглядала просто безпорадно: беззубо у атаці, а пропустити могла і вдвічі більше.

Рух мав відкривати рахунок на 14-й хвилині, але Притула дуже непереконливо виконав пенальті: Турбаєвський забрав м'яч намертво.

Але гол, як кажуть, назрівав, і назрів вже через три хвилини, коли відзначився Карабін.

На перерву команди пішли за рахунку – 1:0, який не відображав усю перевагу господарів.

Заявку на перемогу Рух зробив на самому початку другої половини, коли після розіграшу кутового Руніч подвоїв рахунок.

А у середині тайму третій м'яч господарів провів Краснопір, який скористався неузгодженістю у діях захисників і воротаря луганців.

Рух здобув другу перемогу у 3-х матчах в сезоні (причому знову з великим рахунком) та набрав 6 очок. У Зорі – стільки ж, але після 4-х ігор.