Кубок України. 3-й попередній етап

Кудрівка – ЮКСА – 0:4

Голи: Гоуларт, 29, Матеус, 57, 64, Дебелко, 74

Кудрівка з Чернігівщини у номінально домашньому матчі без шансів поступилася ФК ЮКСА, яка представляє Тарасівку Київської області.

На початку гри невелику перевагу мала Кудрівка, але ЮКСА незабаром вирівняла ситуацію та змогла відзначитись першим голом. На 29-й хвилині відзначився бразилець Габріел Гоуларт.

А другому таймі перевага гостей була вже беззаперечною, що і зафіксував підсумковий рахунок гри.

На 57-й хвилині гри забив ще один бразилець ЮКСА Матеус. Через кілька хвилин Кудрівка забила теж, але судді гол не зарахували.

На 64-й хвилині той же Матеус оформив дубль. А остаточний рахунок на 74-й хвилині встановив досвідчений нападник гостей Роман Дебелко.

ЮКСА здобула впевнену перемогу – 4:0 та вийшла до наступного раунду Кубку України. В ньому гратимуть 16 команд: вісім переможців третього етапу та вісім команд УПЛ з найвищим рейтингом. Базовий день матчів цього раунду – 30 жовтня.