Англійська Прем'єр-ліга, 1-й тур

Лестер – Тоттенхем – 1:1

Голи: Варді, 58 – Порро, 29

Завершив програму першого туру АПЛ матч між Лестером та Тоттенхемом. Від поєдинку можна було багато очікувати, адже в останніх п'яти зустрічах команди тішили фанатів зливою голів. Втім, у цій грі обійшлися лише двома.

"Шпори" тотально домінували над суперником впродовж першого тайму. Гості стомлювали господарів великою кількістю небезпечних атак і на 28-й хвилині таки відкрили рахунок – відзначився Порро.

Щоправда, Лестер по перерві швидко відігрався: на 58-й хвилині Варді головою спрямував м'яч у ворота Вікаріо. Це дещо змінило хід гри, подарувавши Лестеру впевненість. Під завісу зустрічі Бентанкур покинув поле – він ймовірно отримав струс мозку. Його замінив юний Арчі Грей.

Рефері розщедрився і компенсував аж 9 хвилин. Лестер мав чудову нагоду вийти вперед – Вікаріо ледь парирував удар Ндіді. Поєдинок завершився нічиєю з рахунком 1:1.