Кубок України 2024/25. Другий попередній раунд

Металіст 1925 – Полтава – 5:3 у додатковий час

Голи: Овусу, 31, Місюра, 44 (аг), Арі Моура, 68, 104, Стень, 117 – Стрельцов, 66, Плахтир, 71, Червінський, 83

Пробій – Куликів-Білка – 2:2, 4:3 в серії пенальті

Голи: Оринчак, 39, Дмитрук, 43 – Ничипоренко, 45+3 (пен.), Пилипчук, 67

Чернігів – Вікторія – 0:1

Гол: Євпак, 33

Нереалізований пенальті: Машталір, 57 (Вікторія)

Прикарпаття – Буковина – 0:1

Гол: Гірний, 53

Поділля – ЮКСА – 0:1

Гол: Дебелко, 31

Скала 1911 – Минай – 1:3

Голи: Дмитрук (авт), 41 – Прокопчук, 12, Гунічев, 48, 73

Металіст 1925 після першого тайму з Полтавою вів у рахунку 260. Але по перерві створив собі зайві проблеми – основний час завершився нічиєю 3:3. Тож долю путівки у наступний раунд довелося визначати в екстра-таймах. Тут уже харків'яни дотиснули суперника – 5:3.

Вчорашні аматори Пробій та Куликів-Білка теж закрутили інтригу. Ім"я переможця стало відомим лише після серії пенальті – Пробій перестріляв Куликів-Білку та йде далі.

Сумська Вікторія мінімально обіграла Чернігів (1:0). Її перевага могла бути більшою, але у другому таймі Машталір не реалізував пенальті.

Буковині також вистачило одного забитого м'яча, щоб пройти Буковину. Автором голу став Максим Гірний на старті другого тайму.

ЮКСА перемогла ще одного представника Першої ліги – Поділля. Єдиний, а відтак переможний м'яч забив екс-гравець Кривбасу Роман Дебелко у першому таймі.

Минай легко впорався зі Скалою 1911. Прокопчук забив ще на старті зустрічі, втім, під завісу першого тайму Дмитрук зрівняв рахунок, відправивши м'яч у власні ворота. По перерві ситуацію виправив дубль Гунічева.