Лівий Берег відкрив лік забитим м'ячам ще до екватора першого тайму. Банада після подачі з кутового замкнув дальню стійку, Бандура зумів парирувати, але Сухоручко вдало зіграв на добиванні.

Невдовзі Минай пропустив знову: Когут виграв боротьбу на правому фланзі та відпасував на Синицю, а той подвоїв перевагу Лівого Берега.

По перерві команда з Києва довела рахунок до розгромного.Микола Когут отримав передачу від Сухоручка і пробив повз воротаря – 3:0. Вже у компенсований час Лівий Берег залишився у меншості – Співаков за три хвилини встиг вхопити два "гірчичники", але на результат це не вплинуло.

3:0 – кияни вриваються в елітний дивізіон України, де замінять СК Дніпро-1. Нагадаємо, кампанія 2024/2025 стартує уже цими вихідними – третього серпня.