Турнір чотирьох. Фінал

Лівий берег – Минай – 3:0

Голи: Сухоручко, 20, Синиця, 29, Когут, 65

У фінальній битві за місце в УПЛ зійшлися Лівий берег та Минай. Для того, аби вийти в цю стадію, кияни в серії пенальті розібралися з Металістом 1925, а закарпатці здолали Епіцентр – теж в серії пенальті.

Ще в першому таймі підопічні Желько Любеновіча привезли двічі. На 19-й хвилині Сухоручко в порожні ворота добив відскок від Бандури. Після цього закарпатці, які володіли мінімальною перевагою у контролі м'яча, остаточно втратили ініціативу. Згодом Синиця подвоїв перевагу, закрутивши м'яч під дальню стійку. Позиційні атаки Миная так ні до чого і не призвели.

По перерві кияни майже остаточно поховали надії підопічних Любеновіча – на 65-й хвилині Когут довів відрив до розгромного. Згодом підопічні Любеновіча все ж ледь не забили: Ременяк у дотик завершував простріл Воробчака, але Механів потягнув. Наприкінці зустрічі Співаков протягом декількох хвилин отримав дві жовті і покинув поле.

Поєдинок завершився з рахунком 3:0 на користь Лівого берега. Кияни вперше в історії вийшов в еліту.