Жирона проводила третій матч на передсезонних зборах. Каталонці продовжили безвиграшну серію – раніше вони розписали результативні нічиї з Олотом (1:1) та Монпельє (3:3).

Артем Довбик весь поєдинок провів на лаві запасних. До слова, останнім часом українець часто фігурує у заголовках ЗМІ – його сватають в Атлетіко та Рому. Інший українець Віктор Циганков продовжив відновлюватися від травми, не потрапивши до заявки.

У дебютній 45-хвилинці клуби декілька разів обмінялися небезпекою, однак закріпити результат голом не вдавалося. По перерві Жирона помітно додала, але рахунок на табло залишався незмінним – 0:0. Поєдинок так і завершився "сухою нічиєю". До слова, за команду дебютували Доні ван де Беек, який перейшов з МЮ та Алехандро Франсес з Сарагоси.

Зауважимо, що вже в середу, 31-го липня, підопічні Мічела поміряються силами з Тулузою.