На своїй сторінці в Instagram Антонелла поділилась чарівними світлинами, як разом із 3 синами та Мессі святкують чемпіонство Аргентини на Кубку Америки. "Чемпіони Америки. Вперед, Аргентина!!!" – підписала допис дружина.

Зазначимо, що сам Ліонель не зміг відіграти увесь матч через пошкодження. Його замінили на 66-й хвилині. Мессі невдало зіштовхнувся з Луїсом Діасом і змушений був завершити гру. Аргентинець покидав поле зі сльозами на очах. Варто зазначити, що він отримав пошкодження ще у першому таймі, але відчував, що може продовжити грати. На жаль, у другому таймі його все ж довелося замінити.

Проте це не завадило Ліонелю святкувати перемогу разом із командою. Врешті-решт його заслуга у цьому також є, адже Аргентина вийшла у фінал турніру саме завдяки голу Мессі.

Для збірної Аргентини перемога над Колумбією стала 16-ю у цьому турнірі за всю його історію. Команда Ліонеля Скалоні виграла Копа Амеріку вдруге поспіль. У 2021 році вони обіграли Бразилію з рахунком 1:0.