МЛС 2024.

Нешвілл – Інтер Маямі – 1:2

Голи: Мухтар, 73, (пен.) – Фрей, 40, Альба, 44

Попри відсутність Мессі та Суареса, яка зараз виступають на Копа Амеріка-2024, "чаплі" демонструють гідний результат.

З перших хвилин поєдинку проти Нешвілла зіграв український захисник Сергій Кривцов. Спершу його команда могла виходити вперед завдяки удару Гресселя, але той поцілив у поперечку.

Втім, на 40-й хвилині Інтер Маямі таки відкрив рахунок – Фрей замкнув головою навіс Гресселя з кутового. А за лічені хвилини "чаплі" наростили перевагу завдяки голу-цукерочці від Альби. Після подачі з кутового Жорді грудьми прийняв м'яч та з лету пробив у дальній кут.

У другому таймі Нешвілл відквитав один гол завдяки реалізованому пенальті. Однак "чаплі" втримали перемогу – 2:1 та зберегли лідерство, набравши 44 очки. У спину дихає Цинцинатті, в якого 42 пункти.