Товариський поєдинок

Шахтар – Сараєво – 4:1

Голи: Сікан, 12, Криськів, 32, Траоре, 67, (пен.), Егіналдо, 84 – Мехмедовіч, 51

"Гріники" зіграли складом, ослабленим відсутністю збірників (Матвієнко, Конопля, Судаков, Бондар, Степаненко та Зубков ще не повернулись з табору "синьо-жовтих".

Щоправда, до "помаранчево-чорних" приєднався Вінісіус Тобіас, який тривалий час перебував в оренді в Реала. Саме він і організував перший гол, протягнувши м'яч флангом та навісивши на Кевіна, який на дальній стійці головою скинув у центр, а Сікан завершив справу – 1:0!

Ще до перерви донеччани подвоїли перевагу над боснійським клубом – гол у свій актив записав Криськів.

На старті другого тайму Сараєво відквитало один гол. Але невдовзі Траоре реалізував пенальті.

Останнє слово в цьому спарингу сказав Егіналдо, замкнувши передачу Невертона на дальню стійку.

Шостого липня Шахтар проведе наступну контрольну гру – проти хорватського Хайдука.