Перший небезпечний момент створили бельгійці на 7-й хвилині: де Брюйне розрізним пасом вивів Лукаку на ударну позицію, але Трубін накрив удар Ромелу. Трохи згодом Кевін виконував штрафний, але м'яч просвистів повз стійку.

Під завісу першого тайму Яремчук опинившись на ударній позиції вирішив віддавати Довбику. Однак пас Романа був занадто сильним.

По перерві Трубін виконав ще два сейви. Наприкінці доленосного поєдинку підопічні Реброва активно штурмували ворота бельгійців, однак Кастелс зі всім впорався.

0:0 – українці дали гідний бій, але цього виявилося недостатньо. У паралельному матчі словаки і румуни теж зіграли внічию. В результаті всі команди заробили по 4 очки, але наша посіла останнє місце за різницею забитих і пропущених м'ячів. Усе вирішила ганебна поразка румунам у першому турі (0:3).