Півзахисник збірної України Микола Шапаренко потрапив до символічної збірної другого туру чемпіонату Європи у Німеччині за версією іспанського видання Marca.

Нагадаємо, у переможному матчі зі Словаччиною (2:1) 25-річний хавбек зрівняв рахунок на початку другого тайму, а за десять хвилин до завершення основного часу віддав результативну передачу на Романа Яремчука.

Окрім українця до топ-11 увійшли по двоє представників Іспанії та Португалії, а також по одному гравцю збірних Австрії, Грузії, Данії, Німеччини, Словенії та Швейцарії .

Нагадаємо, вже у середу, 26 червня, на збірну України чекає чи не найважче завдання – у матчі 3-го туру здолати Бельгію, аби вийти в 1/8 фіналу. Наразі у квартеті Е склалась цікава ситуація – всі команди набрали по 3 очки. Різниця м'ячів – у Румунії 3:2, у Бельгії 2:1, у Словаччини 2:2, у нашої збірної найгірша, 2:4.