Хорватія та Італія билися за друге місце у гурпі. Найяскравіший момент першого тайму змарнував Бастоні, який з убивчої позиції головою розстрілював Ліваковіча – воротар "картатих" неймовірним сейвом врятував свою збірну.

По перерві Фраттезі "привіз" пенальті за гр рукою – виконувати вирок арбітра Маккелі взявся Лука Модріч. Однак 38-річний ветеран не зміг з позначки виграти дуель в Доннарумми. Однак зірковий хорват швидко вибачився перед вболівальниками, вивівши Хорватію вперед. Доннарумма впорався з непростим ударом Будіміра, але нічого не зміг вдіяти проти добивання Модріча.

Маккелі додав аж 8 хвилин і на останній з них Дзакканьї ефектним ударом в "дев'ятку" врятував "Скуадру Адзурру" від поразки – 1:1.

Таким чином Італія вийшла з другого місця в групі та утворила пару зі Швейцарією в 1/8 континентального турніру. Хорватія зберегла теоретичні шанси здобути путівку у плей-офф з третьої позиції.