МЛС, 19-й тур

Філадельфія Юніон – Інтер Маямі – 1:2

Голи: Уре, 3 – Грессель, 47, Афонсо, 90+4

Вилучення: Руїз, 69 (Інтер, друга жовта картка), Авілес, 84 (Інтер, друга жовта картка)

Команда Сергія Кривцова пропустилав вже на третій хвилині. Відновити паритет "чаплям" вдалося на старті другого тайму. Грессель в районі одинадцятиметрової позначки замкнув передачу з флангу.

На 69-й хвилині Інтер Маямі залишився у меншості – Руїз вхопив другого "гірчичника". А невдовзі "чаплі" залишилися догравати взагалі удев'ятьох – другу жовту заробив також Авілес.

Однак команда з флориди проявила жагу до перемоги та четвертій компенсованій хвилині оформила камбек. Афонсо протягнув м'яч зі своєї половини поля і прошив воротаря суперників. 2:1 – ця звитяга дозволила клубу Бекхема закріпитися на вершині Східної конференції.

Додамо, що Ліонель Мессі та Луїс Суарес не змогли допомогти Інтер Маямі, адже зараз перебувають у таборах своїх збірних. Та готуються до Копа Америка-2024.