"Віталія замінили через травму під час першого тайму переможної гри України проти Молдови (4:0) цього вечора.

Схрещуємо кулаки за якнайшвидше одужання, Myko", — йдеться в публікації на офіційному каналі Евертона у соціальній мережі Х.

Нагадаємо, 11 червня лівий захисник збірної України Віталій Миколенко отримав ушкодження у товариському матчі проти Молдови. Оборонець був травмований на 25-й хвилині після підкату захисника господарів Артура Крачуна. Його замінили на Олександра Зінченка.

Зазначається, що травма захисника не має відношення до його попереднього ушкодження, яке він отримав у мерсисайдському дербі проти Ліверпуля.

Україна стартує на Євро-2024 17 червня матчем проти Румунії. Гра відбудеться у Мюнхені на Альянц-Арені. Початок – о 16:00 за Києвом.