"Ребров дуже розлючений був, тому що ми працювали над стандартами 2-3 дні та пропустили такі м'ячі.

Будемо аналізувати завтра, що нам треба робити у подальших матчах, щоб не припускатись таких помилок", – сказав Маліновський YouTube-каналу УАФ.

Нагадаємо, у цьому протистоянні всі голи були забиті ще до перерви. Поляки вже до 30 хвилини зуміли забезпечити собі комфортний результат, виграючи з рахунком 3:0. Наприкінці тайму Артем Довбик таки відквитав один м'яч.

Зауважимо, у процесі підготовки до Євро-2024 команда Сергія Реброва проведе ще один матч – проти Молдови (11 червня). А вже 17 червня матчем з Румунією наша команда стартує на Євро, де у групі Е також зіграє зі Словаччиною (21 червня) та Бельгією (26 червня).