Товариський матч

Іспанія – Північна Ірландія – 5:1

Голи: Педрі, 12, 29, Мората, 18, Руїс Ф, 35, Оярсабаль, 60 – Баллард, 2

Скандинави ошелешили грізну "Фурію Роху" блискавичним голом на другій хвилині. Іспанські оборонці не вгледіли північноірландського захисника Балларда, який головою замкнув навіс у штрафний мауданчик.

Однак цей пропущений м'яч лише розлютив підопічних Луїса де ла Фуенте. Спершу Педрі ефектним дальнім ударом відновив паритет у цього спарингу. Через кілька хвилин Мората головою вивів Іспанію вперед.

Невдовзі Педрі оформив дубль, замкнувши простріл Ніко Вільямса. Ще до перерви "Фурія Роха" довела рахунок до розгромного. Ламін Ямал вирізав блискучий пас на Фабіана Руїса, якому залишалося впритул розстріляти ворота Північної Ірландії.

Побиття у другому таймі продовжив Оярсабаль, якому асистував Ямал. 5:1 у підсумку. До слова, на Євро-2024 Іспанія у групі зіграє з Хорватією, Італією та Албанією.