У першому таймі Україна U-23 завдала 11 ударів, з них 4 у площину воріт. Суперники відповіли лише одним. На перерву команди пішли з нулями на табло.

"Синьо-жовті" відкрили лік забитим м'ячам на 62-й хвилині. Сінчук прострелив з флангу у штрафний майданчик на Михайленка, той переадресував м'яч на Волошина – Назарій вивів Україну вперед.

За лічені хвилини підопічні Руслана Ротаня наростили перевагу. Ярмолюк скористався помилкою опонента поблизу воріт, виграв дуель у голкіпера і вразив порожні ворота.

2:0 – третя перемога "синьо-жовтих" на цьому турнірі. Раніше Україна U-23 розтрощила індонезійців (3:0) та італійців (4:0). Далі наші земляки зіграють з японцями. Змагання є частиною підготовки команди Ротаня до Олімпійських ігор у Парижі.