– Наскільки відповідає дійсності інформація про те, що після переходу в Динамо Піхальонка ви віддаєте СК Дніпро-1 Беніто і Супрягу?

– Ні на скільки. Після переходу в Динамо Піхальонка ми віддаємо СК Дніпро-1 гроші. Живі конкретні гроші. У нас немає можливості розкидатися футболістами. Якщо хто забув – нам потрібно проходити кваліфікацію Ліги чемпіонів, а в команді багато збірників, які не почнуть підготовку до нового сезону в загальній групі. Ба більше, у липні потрібно буде когось віддати на Олімпіаду.

Я не можу підставляти тренера, забираючи в нього ще когось із гравців напередодні перших зборів. Якби у нас була пропозиція від СК Дніпро-1 щодо Беніто, ми б її розглянули, але такої пропозиції не було. Що стосується Супряги, то він набрав навесні хорошу форму, був у своїй ідеальній вазі, відмінно вийшов проти того ж СК Дніпро-1, віддав гольову передачу… Проблема в тому, що після цього він підхопив складну вірусну інфекцію і якийсь час лікувався. Наразі про його відхід із клубу не може йти мови.

– Чи можлива оренда Шепелєва та Андрієвського, наприклад, у Зорю, СК Дніпро-1 або Полісся?

– Це не ті гравці, яких потрібно віддавати в оренду. Але ми готові розглянути конкретні пропозиції від цих або інших клубів.

– Яка доля Булеци?

– Він належить Динамо, тому повертається до нас із Заглембє. Найімовірніше, поїде на перший збір із командою, а там – вирішувати тренеру, – сказав Суркіс в інтерв'ю ТаТоТаке.