Голи: Коло Муані, 43, Клосс, 70, Мбаппе, 85

Іспанія – Андорра – 5:0

Голи: Перес, 24, Оярсабаль, 53, 66, 73, Торрес, 81

Нагадаємо, з Бельгією збірна України зустрінеться на груповому етапі Євро-2024 у третьому поєдинку. У спарингу в рамках підготовки до ЧЄ "дияволи" без труднощів обіграли Чорногорію.

Лік забитим м'ячам відкрив Де Брюйне ефектним дальнім ударом – це був 100-й матч Кевіна за збірну. У компенсований до другого тайму час Доку заробив пенальті, який реалізував Троссар – 2:0.

Франція декласувала Люксембург – 3:0. Кіліан Мбаппе віддав дві гольові передачі – на Коло Муані та Жонатана Клосса. А на 85-й хвилині новоспечений гравець Реала записав у свій актив ще й гол.

У паралельному матчі Іспанія прогнозовано пошматувала скромну Андорру. Рахунок відкрив 30річний дебютант Айозе Перес. Потім хет-трик оформив Мікель Оярсабаль. А Ферран Торрес підвів риску під цим спарингом – 5:0.