У плей-офф за путівку в елітний дивізіон чемпіонату Франції легендарна команда грала проти Метца. Перший поєдинок завершився мінімальною перемогою Сент-Етьєна (2:1).

А у матчі-відповіді на полі Метца розгорнулася справжня драма. Почалося з того, що господарі вже на 6-й хвилині залишився у меншості. Та, незважаючи на це, вони доволі швидко досягли комфортних – 2:0.

Ще у першому таймі Сент-Етьен скоротив відставання, а після перерви забив вдруге, але гол скасували після перегляду VAR. Основний час гри завершився з перевагою Метца – 2:1 і матч перейшов у овертайм.

Та гості все ж дотиснув суперника, забивши вирішальний гол на 117-й хвилині.

Нічия гарантувала Сент-Етьєну участь в наступному сезоні Ліги 1. Зазначимо, що команда не грала в найвищому дивізіоні два минулі сезони.

Зазначимо, що Сент-Етьен довгий час був найтитулованішим клубом Франції. Команда 10 разів ставала чемпіоном країни і лише у 2023 році цей рекорд побив ПСЖ.

У різні роки за команду грали такі зірки, як Мішель Платіні, Джонні Реп, Роже Мілла, Лоран Блан, П'єр-Емерік Обамеянг та інші.