Чемпіонат Європи з міні-футболу. Груповий етап. Другий тур

Україна – Греція – 1:0

Гол: Тихненко, 7

У першому поєдинку "синьо-жовті" розгромили збірну Англії з рахунком 5:2. А Греція мінімально обіграла Казахстан (1:0).

У матчі з греками українці вийшли вперед на сьомій хвилині. Ігор Тихненко спритно підсік м'яч головою після вкидання з-за бокової у виконанні Миколи Кодацького. До слова, у попередньому матчі Тихненко оформив дубль у ворота англійців.

На перерву команди пішли за мінімальної переваги наших земляків. У другому таймі в українського голкіпера з'явилося значно більше роботи. Найбільше Святославу Марканичу дошкуляв лідер суперників Константінос Дросіс. Він міг відновити паритет в цьому протистоянні, забивши зі стандарту. Але гол греків не зарахували, бо після вільного удару ніхто не торкнувся м'яча перед тим, як він залетів у сітку.

Загалом греки домінували у другому таймі, однак українці таки зуміли втримати мінімальну перемогу в нервовому матчі (1:0) та продовжують лідирувати в групі.

Останній поєдинок групового етапу підопічні Віталія Мельника зіграють у понеділок, 3 червня, проти Казахстану.