Бохум – Фортуна – 0:3

Голи: Гоффман, 13 (авт), Клаус, 64, Егельгардт, 72

У Німеччині відбувся перший матч плей-офф за право виступати у Бундеслізі. Бохум посів 16-те місце, тож змушений боротися за прописку з Фортуною, яка стала третьою в другій Бундеслізі. Зауважимо, що за Бохум виступає зрадник України Іван Ордець.

У першому таймі Бохум навіть дещо випереджав свого суперника, більше контролюючи м'яч. Втім, вже на 13-й хвилині Гофманн, намагаючись після кутового вибити м'яч, відправив його у власні ворота.

По перерві м'яч ще двічі побував у воротах підопічних Хайко Бутшера. Спочатку відзначився Клаус, отримавши розкішну передачу, а потім Енгельгардт зіграв на добиванні, зробивши рахунок 3:0. Згодом Клаус міг би оформити дубль, завдавши гарматного пострілу, але м'яч влучив у каркас воріт.

Бохум на своєму полі зазнав поразки від дюссельдорфської Фортуни з рахунком 0:3. Тепер підопічним Бутшера доведеться добряче постаратися, щоб залишитися в Бундеслізі. Матч-відповідь відбудеться 27 травня вдома у Фортуни.