Попри статус аутсайдера, Аталанта розпочала фінальну битву активніше і вже на 12-й хвилині вирвалася вперед.

Дзаппакоста увірвався у штрафний і прострелив на лінію воротарського, а Лукман в дотик замкнув – 1:0.

А ще до перерви Адемола оформив дубль, ефектно розрядивши гармату на підступах до штрафного.

У другому таймі Лукман продовжив руйнувати казку Байєра. На 75-й хвилині форвард бергамасків поблизу воріт леверкузенців хитнув Тапсобу та потужно пробив у праву "дев'ятку". "Фармацевти" не спромоглися навіть на гол престижу.

3:0 – Аталанта вперше в історії тріумфувала в Лізі Європи. Та й загалом це перший євротрофей бергамасків. Натомість підопічні Хабі Алонсо програли вперше в сезоні. Фантастична серія "Неверлузена" тривала 51 матч.